Iran Athero Telegram
خانه
صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 21709
 بازدید امروز : 39
 کل بازدید : 84373
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی انجمن آترواسکلروز ایران :

يك روز كامل با اكوکاردیوگرافی و مولتي مداليتي كاردياك IMAGING

متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی دکتر رویا ستارزاده عنوان کرد دربیستمین کنگره تازه های قلب و عروق با بهره وری ازفیدبکهای  بسیارصائب و ارزشمند عزیزانی که در سالهای قلب در جلسات اکو و Imaging  شرکت کرده بودند بر آن شدیم که جلسات امسال را کاملا بصورت  Case-based و Interactive  برگزار کنیم.    در روز پنج شنبه 22 شهریور در سالن رودکی برج میلاد از ساعت 8:25 صبح لغایت 7 عصر پذیرای تمام اساتید و همکاران علاقه مند به multimodality imaging  ، در چهار Session  و دو سخنرانی مجزای hot topic  خواهیم بود.

دراولین Session  در قالب Case-based Discussion  ، سعی بر آن داریم که اساتید Expert  وسرشناس ، بطور مفصل به بحث ازابتدای تشخیص تا درمان و فالو آپ بیماران مشکوک و مبتلا به میوکاردیت بپردازند.

در  Sessionدوم اساتید بنام و خبره داخل و خارج کشور بدنبال طرح Case  های بسیار جذاب و Challenging  در ارتباط بانقش مولتی مدالیتی Imaging  در انتخاب بیماران و Guiding  پروسچورهای اینترونشال استراکچرال توسط moderator  محترم جلسه ، به بحث و گفتگوی جذاب خواهند پرداخت.

در جلسه سوم که بعد ازظهر ارایه می شود Moderator و سخنرانان سرشناس این جلسه قصد بحث مفصل و جذابی در زمینه بزرگی بطن راست در بیماریهای مختلف خواهند داشت و مطمئنا بعد از اتمام این جلسه انتظار آن را داریم که همه ما یک Master دررابطه با بزرگی بطن راست محسوب شویم.

 وبالاخره Session چهارم همان شانزدهمین جلسه ادواری اکوکاردیو گرافی است که به همت برگزار کنندگان تلاشگر کنگره تازه های قلب و عروق و انجمن اکوکاردیو گرافی ایران برای بار سوم همراه با سایرجلسات multimodality Imaging  درکنگره تازه ها برگزار می شود وجای بسی خوشحالی است که در دوسال قبل با استقبال بی نظیری روبرو شده است. در این جلسه جذاب مثل همیشه سخنرانیها در رابطه با موضوعات بسیار update و به روز است که یکی از آنها توسط پروفسور  Hubert Cochet  ازدانشگاه Bordeaux  فرانسه در رابطه با تصویر برداری در ARVD خواهد بود و سخنرانی بعدی توسط همکار عزیزمان جناب آقای دکتر همدانچی ازدانشگاهFriedrich Schiller  ازآلمان در رابطه با بررسی آمیلویدوز ATTR قبل از TAVR  ارائه خواهد شد.سپس اساتید برجسته کشورمان با طرح case های جذاب و چالش برانگیز بصورت interactive  ، گام بسیار موثری درارتباط باچگونگی  approach به موارد مشابه برمیدارند.خرسند هستیم که امسال برای اولین بار این جلسه وزین با مشارکت کارگروه تصویر برداری قلب و عروق انجمن قلب ایران "IHACVI" و اساتیدExpert  درکاردیاک MR خواهد بود.

باید اعلام کنم که جای بسیار خوشحالی است که پروفسور Mehmat Ozkan  از ترکیه در دو سخنرانی 30دقیقه ای به استراتژی های جدید در تشخیص و درمان ترومبوزو پاراوالولر Leak دریچه پروستتیک خواهد پرداخت.

در انتها امیدواریم که با تلاش صورت گرفته توسط همه عزیزان مسئول ، رضایت خاطر همه شرکت کننده های بزرگوار را بر آورده کنیم و مسلما بیش از همه چیز به فیدبک همه برای ارتقا در سالهای آتی نیازمندیم.

 

 

 


٠٧:٤٩ - 1397/06/22    /    شماره : ٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٩٤خروج
iranathero.ir

كليه حقوق مادي ومعنوي اين وب سايت متعلق به انجمن آترواسكلروز مي باشد.

انتشار اخبار سایت با ذکر منبع، بلامانع است.

 
راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی: متين تايم بهار 1397 Powered by: MatinTime  2018